Karykatury Białystok

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Białegostoku

Podobają Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Białymstoku, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio zobaczysz sporo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Białystok nie są żadnym problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Białystok
karykatury w Białymstoku

Karykatura – upominek idealny

Z jakiego powodu karykatury będą idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na zakończenie pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Białystok – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.