Karykatury Słupsk

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które staną się idealną pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Słupska

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Słupsku, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio zobaczysz sporo interesujących projektów - dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby finalny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wygląda dostawa karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest online - dlatego też karykatury Słupsk nie będą żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Słupsk
karykatury w Słupsku

Karykatura - prezent uniwersalny

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret - zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci - dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Słupsk - napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.