Karykatury Ostrołęka

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Ostrołęki

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Ostrołęce, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach, a także opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio znajdziesz dużo ciekawych projektów – dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby finalny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Ostrołęka nie będą żadnym problemem. Każdą karykaturę wysyłam w bezpiecznej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Ostrołęka
karykatury w Ostrołęce

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na ostatni dzień w pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Ostrołęka – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.