Karykatury Legnica

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Legnicy

Podobają Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też inne okazje dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Legnicy, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz wiele ciekawych projektów – dlatego jeśli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, tak aby finalny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo – z tego powodu też karykatury Legnica nie będą dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Legnica
karykatury w Legnicy

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Legnica – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.