Karykatury Sopot

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Sopotu

Podobają Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Sopocie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajdziesz wiele interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu. Jako profesjonalny karykaturzysta zajmuję się tworzeniem karykatur, nie tylko na terenie Sopotu, ale i innych miast, z wysyłką do całego kraju.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Sopot nie będą dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Sopot
karykatury w Sopocie

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Dlaczego warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Sopot – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.