Karykatury Kołobrzeg

Zrób niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Kołobrzegu

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Kołobrzegu, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio zobaczysz wiele interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Kołobrzeg nie są żadnym problemem. Każdą pracę nadaję w twardej tubie, przez to stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Kołobrzeg
karykatury w Kołobrzegu

Karykatura – upominek idealny

Dlaczego karykatury będą idealnym prezentem niezależnie od okazji? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdują się także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Kołobrzeg – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.