Karykatury Rzeszów

Zrób niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które staną się idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z dostawą do Rzeszowa

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Rzeszowie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach, a także opisu nadesłanego przez klienta. W galerii moich prac zobaczysz dużo interesujących projektów – dlatego jeśli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Rzeszów nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę wysyłam w twardej tubie, przez to stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem albo paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Rzeszów
karykatury w Rzeszowie

Karykatura – upominek dopasowany do każdego

Dlaczego karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Rzeszów – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.