Karykatury Toruń

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Torunia

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Toruniu, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje dużo interesujących projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet – dlatego też karykatury Toruń nie będą dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Toruń
karykatury w Toruniu

Karykatura – prezent idealny

Z jakiego powodu karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Toruń – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.