Karykatury Kraków

Spraw niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Krakowa

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Krakowie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajdziesz wiele ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia wysyłkowo – z tego powodu też karykatury Kraków nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, dzięki czemu narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Kraków
karykatury w Krakowie

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata! Karykatury na zamówienie sprawdzą się także świetnie jako prezent ślubny, podziękowanie na imprezach firmowych. Warto zobaczyć to na własne oczy!

Portret – karykaturzysta też to potrafi!

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Kraków – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.