Karykatury Konin

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Zamów karykaturę z wysyłką do Konina

Spodobały Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Koninie, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajduje sporo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, tak aby ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest online – dlatego też karykatury Konin nie są żadnym problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Konin
karykatury w Koninie

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na ostatni dzień w pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Konin – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.