Karykatury Częstochowa

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Częstochowy

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też inne okazje dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Częstochowie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje bazując na nadesłanych zdjęciach, a także opisu nadesłanego przez klienta. W mojej galerii znajdziesz sporo ciekawych projektów - dlatego jeśli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wygląda dostawa karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest online - dlatego też karykatury Częstochowa nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Częstochowa
karykatury w Częstochowie

Karykatura - prezent dopasowany do każdego

Dlaczego warto wybrać karykatury na prezent? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret - wybierz wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci - widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Częstochowa - napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.