Karykatury Zielona Góra

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Zielonej Góry

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Zielonej Górze, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu wysłanego przez klienta. W moim portfolio znajdziesz dużo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Większość moich zleceń realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Zielona Góra nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w bezpiecznej tubie, przez to stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Zielona Góra
karykatury w Zielonej Górze

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu narysuje każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Zielona Góra – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.