Karykatury Elbląg

Zrób niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Elbląga

Podobają Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Elblągu, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajduje sporo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z chęcią również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo – dlatego też karykatury Elbląg nie będą żadnym problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Elbląg
karykatury w Elblągu

Karykatura – upominek idealny

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na znakomity upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Elbląg – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.