Karykatury Piaseczno

Spraw niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Zamów karykaturę z dostawą do Piaseczna

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Piasecznie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury wykonuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac zobaczysz wiele interesujących projektów - dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką - dlatego też karykatury Piaseczno nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Piaseczno
karykatury w Piasecznie

Karykatura - upominek dopasowany do każdego

Z jakiego powodu karykatury będą świetnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze - będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - wybierz wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci - widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Piaseczno - złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.