Karykatury Szczecin

Spraw niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Szczecina

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz inne okazje dla Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Szczecinie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajduje wiele interesujących projektów - dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką - dlatego też karykatury Szczecin nie są dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w bezpiecznej tubie, przez to wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich. Karykaturzysta Szczecin - wykonuję karykatury portretowe, rysunki satyryczne.

karykatury Szczecin
karykatury w Szczecinie

Karykatura - prezent uniwersalny

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby - widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła. Profesjonalny karykaturzysta Stargard Szczeciński dostarczy wesołych prezentów na spotkania integracyjne, firmowy event, czy takie wydarzenia jak wigilia firmowa. Dostarczam moje prace w całej Polsce.

Karykatury i portrety Szczecin - złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.