Karykatury Piła

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Piły

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub inne okazje dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Pile, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajdziesz sporo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Piła nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Piła
karykatury w Pile

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Dlaczego karykatury będą idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Piła – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.