Karykatury Gdynia

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Gdyni

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Gdyni, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajdziesz dużo ciekawych projektów - dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet - z tego powodu też karykatury Gdynia nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w sztywnej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Gdynia
karykatury w Gdyni

Karykatura - upominek uniwersalny

Dlaczego karykatury będą idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze - jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret - zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby - dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Gdynia - napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.