Karykatury Pruszków

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Pruszkowa

Podobają Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Pruszkowie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajdziesz dużo ciekawych projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wygląda dostawa karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Pruszków nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem albo paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Pruszków
karykatury w Pruszkowie

Karykatura – prezent idealny

Z jakiego powodu karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Pruszków – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.