Karykatury Rybnik

Spraw niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata - niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z dostawą do Rybnika

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Rybniku, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez klienta. W mojej galerii zobaczysz dużo ciekawych projektów - dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również udzielę porady w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest online - dlatego też karykatury Rybnik nie będą żadnym problemem. Każdą karykaturę wysyłam w twardej tubie, przez to stworzony portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Rybnik
karykatury w Rybniku

Karykatura - upominek dopasowany do każdego

Z jakiego powodu karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze - będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret - postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci - dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Rybnik - złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.