Karykatury Grudziądz

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z dostawą do Grudziądza

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Grudziądzu, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W galerii moich prac znajduje sporo interesujących projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Grudziądz nie będą dla mnie problemem. Każdą karykaturę wysyłam w twardej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Grudziądz
karykatury w Grudziądzu

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Grudziądz – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.