Karykatury Stargard

Zrób niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które staną się idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Stargardu

Podobają Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy, czy też każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Stargardzie, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajduje wiele ciekawych projektów – dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wygląda dostawa karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Stargard nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac wysyłam w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Stargard
karykatury w Stargardzie

Karykatura – upominek dopasowany do każdego

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na ostatni dzień w pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Stargard – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.