Karykatury Zabrze

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z dostawą do Zabrza

Spodobały Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy, czy też inne okazje dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Zabrzu, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez klienta. W galerii moich prac znajdziesz sporo interesujących projektów – dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Większość moich zleceń realizowanych jest online – dlatego też karykatury Zabrze nie są żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w bezpiecznej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny, na dzień babci i inne okazję.

karykatury Zabrze
karykatury w Zabrzu

Karykatura – upominek na każdą okazję

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem niezależnie od okazji? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Zabrze – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.