Karykatury Zakopane

Zaskocz swoich bliskich niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Zakopanego

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Zakopanem, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac zobaczysz sporo interesujących projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo – z tego powodu też karykatury Zakopane nie będą żadnym problemem. Każdą karykaturę wysyłam w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Zakopane
karykatury w Zakopanem

Karykatura – prezent idealny

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Zakopane – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.