Karykatury Kalisz

Zaskocz swoich bliskich niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Kalisza

Spodobały Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz inne okazje dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Kaliszu, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu nadesłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajduje sporo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Kalisz nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę wysyłam w sztywnej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Kalisz
karykatury w Kaliszu

Karykatura – upominek na każdą okazję

Dlaczego warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Kalisz – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.