Karykatury Radom

Spraw niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Radomia

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Radomiu, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez klienta. W moim portfolio znajduje wiele interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Radom nie będą żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu stworzony portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Radom
karykatury w Radomiu

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Radom – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.