Karykatury Łódź

Spraw niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Łodzi

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Łodzi, jednak każde zamówienie realizowane jest internetowo. Karykatury rysuje bazując na nadesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz wiele interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest online – dlatego też karykatury Łódź nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Łódź
karykatury w Łodzi

Karykatura – prezent uniwersalny

Dlaczego karykatury będą świetnym prezentem niezależnie od okazji? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu narysuje każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz zdecydować się na portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Łódź – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.