Karykatury Wrocław

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Zamów karykaturę z dostawą do Wrocławia

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Wrocławiu, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach i opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio znajdziesz sporo interesujących projektów - dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką - z tego powodu też karykatury Wrocław nie są dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w twardej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Wrocław
karykatury w Wrocławiu

Karykatura - prezent uniwersalny

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci - dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Wrocław - skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.