Karykatury Lublin

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które staną się idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Lublina

Podobają Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Prezent w postaci karykatury – jego karykatury, to na pewno świetna sprawa. Nie kupisz moich karykatur w Lublinie, jednak każde zamówienie realizowane jest internetowo. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio znajdziesz sporo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie. Wykonuje profesjonalne karykatury ślubne, takie które także sprawdzą się jako prezent ślubny.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo – z tego powodu też karykatury Lublin nie są żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Lublin
karykatury w Lublinie

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na ostatni dzień w pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdują się także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Lublin – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień. Zamów profesjonalną karykaturę, będzie to z pewnością wyjątkowy prezent. Dostarczam moje prace w całej Polsce.