Karykatury Koszalin

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Koszalina

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Koszalinie, jednak każde zamówienie realizowane jest internetowo. Karykatury tworzę bazując na nadesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz wiele ciekawych projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z chęcią również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Koszalin nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu wykonany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Koszalin
karykatury w Koszalinie

Karykatura – prezent uniwersalny

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na zakończenie pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Koszalin – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.