Karykatury Sosnowiec

Zrób niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata - niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Sosnowca

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub inne okazje dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Sosnowcu, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu nadesłanego przez klienta. W mojej galerii zobaczysz sporo interesujących projektów - dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia wysyłkowo - z tego powodu też karykatury Sosnowiec nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Sosnowiec
karykatury w Sosnowcu

Karykatura - prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - wybierz znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci - widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Sosnowiec - skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.