Karykatury Leszno

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Leszna

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też inne okazje dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Lesznie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio zobaczysz dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Leszno nie będą dla mnie problemem. Każdą karykaturę wysyłam w bezpiecznej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Leszno
karykatury w Lesznie

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego karykatury będą świetnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Leszno – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.