Karykatury Łask

Spraw niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Łasku

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Łasku, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajduje dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wygląda dostawa karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Łask nie będą dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w twardej tubie, dzięki czemu narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Łask
karykatury w Łasku

Karykatura – upominek idealny

Z jakiego powodu karykatury będą świetnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Łask – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.