Karykatury Płock

Zrób niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Płocka

Spodobały Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Płocku, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by ostateczny efekt spodobał się każdemu. Karykatura to wyjątkowa atrakcja i świetny prezent na firmowy event!

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Płock nie będą żadnym problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, przez to stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Płock
karykatury w Płocku

Karykatura – upominek dopasowany do każdego

Dlaczego karykatury będą świetnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na ostatni dzień w pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Płock – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.