Karykatury Piotrków Trybunalski

Spraw niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Piotrkowa Trybunalskiego

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Piotrkowie Trybunalskim, jednak każde zamówienie realizowane jest internetowo. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W mojej galerii zobaczysz sporo ciekawych projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia wysyłkowo – z tego powodu też karykatury Piotrków Trybunalski nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Piotrków Trybunalski
karykatury w Piotrkowie Trybunalskim

Karykatura – prezent idealny

Dlaczego karykatury będą świetnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na ostatni dzień w pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Piotrków Trybunalski – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.