Karykatury Pabianice

Zrób niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Pabianic

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Pabianicach, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu nadesłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajdziesz dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – dlatego też karykatury Pabianice nie są dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w bezpiecznej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Pabianice
karykatury w Pabianicach

Karykatura – prezent idealny

Z jakiego powodu karykatury będą świetnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Pabianice – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.