Karykatury Skierniewice

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Skierniewic

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Skierniewicach, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu nadesłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz wiele ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wygląda dostawa karykatur? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia wysyłkowo – dlatego też karykatury Skierniewice nie są żadnym problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem albo paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Skierniewice
karykatury w Skierniewicach

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Skierniewice – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.