Karykatury Poznań

Spraw niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata - niezależnie od okazji!

tJak zamówić karykaturę z wysyłką do Poznania

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz inne okazje dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Poznaniu, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio znajdziesz sporo interesujących projektów - dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt okazał się strzałem w 10. Profesjonalny karykaturzysta Poznań z wieloletnim doświadczeniem. Karykatura ze zdjęcia to moja specjalność.

Jak wygląda dostawa karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet - dlatego też karykatury Poznań nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, przez to wykonany portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Poznań
karykatury w Poznaniu

Karykatura - upominek uniwersalny

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze - jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby - dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Poznań - złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień. Nie ważne jest Twoje miejsce zamieszkania - profesjonalne karykatury wysyłam kurierem.